O nas

VETTER Polska Sp. z o.o.

Ul. Gostyńska 57-59

64-000 Kościan
Telefon 065 51 31 025
Telefon 065 51 31 025
e-mail: info@vetter-polska.pl

Autoryzowany przedstawiciel:

Arnold Vetter

VAT numer: PL 783 163 47 39

Użytkownik niniejszej strony akceptuje poniższe warunki:

Wszystkie dane techniczne, rysunki oraz obrazki zamieszczone na tej stronie mają charakter poglądowy. W trakcie procesó technologicznych związanych z produkcja mogą mieć miejsce zmiany. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt. Rysunki i obrazki nie są podstawa umów oraz kontraktów i nie mogą być podstawą jakichkolwiek reklamacji.
Oferty nie są wiążące.
Wszystkie produkty przedstawione na niniejszej stronie są przeznaczone wyłącznie do sprzedaży podmiotom gospodarczym. Sprzedaż osobom prywatnym nie jest możliwa, ze względu na brak podstaw zwrotu produktów. Przepisy konsumenckie nie znajdują zastosowania.
Prawa autorskie zastrzeżone

Niniejsza strona jest własnością VETTER Umformtechnik GmbH (prawa autorskie zastrzeżone 2008). Materiały zawarte na stronie nie mogą być używane, kopiowane oraz powielane w całości oraz częściowo, bez pisemnej zgody VETTERA. Jakiekolwiek inne ich wykorzystanie, które nie służy bezpośrednim kontaktom handlowym z VETTER Umformtechnik GmbH jest zabronione.

Ochrona danych

Podczas przeglądania niniejszej strony VETTER może pozyskiwać niektóre informacje na Państwa temat pośrednio (wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie) lub bezpośrednio (np. adres e-mail podczas wysyłania zapytania). VETTER może wykorzystać uzyskane w ten sposób dane w celach reklamowych, promocyjnych i handlowych.
Uzyskane dane mogą być również – w celu uzyskania niezbędnych informacji – przekazywane upoważnionym przedstawicielom VETTERA poza Niemcami.
W celu właściwego wykorzystania niniejszej strony oraz dostarczenia Państwa danych do VETTERA, muszą Państwo zaakceptować niniejsze warunki. W przypadku jakichkolwiek pytań lub zastrzeżeń prosimy o kontakt z nami.

Linki do innych stron
Linki do innych stron mogą znajdować się na niniejszej stronie. Informujemy, że nie mamy wpływu na informacje zawarte na owych stronach. Nie ponosimy również odpowiedzialności za strony, do których linki umieszczono. Deklaracja dotyczy wszystkich linków na niniejszej stronie.